100krotka

Kwiaciarnia internetowa - Ruda ?lšska, Zabrze, ?więtochłowice, ChorzówZapłać za zakupy Online:

Płatności online można dokonać za pomocą konta PayPal.


Kwiaty w naszym życiu odgrywają niezwykle ważną rolę. Towarzyszą nam od zawsze, swym pięknem uświetniają zarówno poważne uroczystości, jak i drobne prywatne wydarzenia. Kwiaty pozwalają nam wyrazić różne uczucia, są wyrazem miłości, szacunku, uwielbienia, dobrych życzeń i radości. Zaspokajają naszą potrzebę otaczania się rzeczami pięknymi. Kwiaty swoją barwą, kształtem, nieuchwytnym wdziękiem oddziałują na nasze emocje. Nic więc dziwnego, że tak chętnie otaczamy się kwiatami.

Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu naszą kwiaciarnię i kompozycje przygotowane przez nas. Posiadamy liczne grono powracających klientów i to nie tylko mieszkańców Rudy Śląskiej, ale również w całym kraju oraz za jego granicami (min. Dania, Grecja, Niemcy, Szwecja). Nasza kwiaciarnia dostarcza również kwiaty pod wskazany adres w całej Polsce, a stałym klientom udziela rabatu.

Zamówienia przyjmujemy w godzinach:
6:30 - 22:30 - zamówienia telefoniczne

tel. +48 32 / 240 82 48
tel, fax +48 32 / 248 51 42
+48 502 840 817

całodobowo - zamówienia internetowe.

zakaz kopiowania zdjęc bez zgody właściciela

Prawo autorskie regulowane jest głównie ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim. Prawa autorskie można podzielić na prawa osobiste oraz prawa majątkowe. Zarówno autorskie prawa osobiste, jak i autorskie prawa majątkowe, podlegają ochronie, a za ich naruszenie grozi nie tylko odpowiedzialność odszkodowawcza lecz w wielu przypadkach również odpowiedzialność karna.

o naskontaktbukietydekoracjepogrzebowekompozycjeksięga gości
polecamy portal eslask.pl Copyright © 2005 TeraSoft.com.pl